НАЈПРОДАВАНИ ПРОДУКТИ

БРИШАЧИ Аеро Еко - 53цм - 1ком

БРИШАЧИ Аеро Еко - 53цм - 1ком

AeroEco е секогаш сигурен дури и при високи брзини: Совршената видливост е загарантирана заради аеро..

630.00 ден
Држач за 4 гуми

Држач за 4 гуми

ШИФРА 06518Држач за безбедно складирањ на еден сет од 4 гуми...

1,600.00 ден
1. LED Сијалици H7 EVO Series

1. LED Сијалици H7 EVO Series

Најнова технологија на лед осветлување за вашето возило. Чист видик со ЛЕД супер бело светло. Лесна ..

1,450.00 ден
Заштитна фолија L надворешна 150х70cm

Заштитна фолија L надворешна 150х70cm

Заштитник за шофершајбна, изработен од ПВЦ водоотпорна пена. Ја заштитува шофершајбната од сонце, сн..

150.00 ден
Типски патосници ЕЛЕГАНТ

Типски патосници ЕЛЕГАНТ

Теписонски патосници, изработени по мерка на возилото. Патосниците се вклопуваат во возилото одлицно..

1,200.00 ден
Носач за велосипед на кров Bike One

Носач за велосипед на кров Bike One

Кровен држач за велосипед, која одговара на сите кровни носачи(шипки) до 47х90мм. Компатибилен со си..

2,950.00 ден
Кровен куфер All Time 320

Кровен куфер All Time 320

Шифра: 22.300Технички спецификацииДолжина: 1330mmШирина: 735mmВисина: 365mmКапацитет: 240LБоја: Сива..

8,200.00 ден
Антена Aлу 5/6

Антена Aлу 5/6

Додаток за антена алуминиумска , висока 10цм...

230.00 ден

АУТО5 ПОНУДА

Раткапни 16

Раткапни 16

Шифра: 16.409Универзални раткапни, изработени од АБС пластика, со врвен квалитет. Раткапните не се к..

1,250.00 ден
15% 5. Церада за покривање L plus  490 x 176 x 144 cm

5. Церада за покривање L plus 490 x 176 x 144 cm

Шифра: 9Церадата е изработена од квалитетен водоотпорен материјал. Поставена е со памучна подлога за..

2,350.00 ден
1,998.00 ден
Ceratec

Ceratec

Штити од абење, а компатибилен е со сите моторни масла и нивните адитиви. Го спречува директниот кон..

750.00 ден
Јастуче за патување

Јастуче за патување

Јастуче за патување, од пвц мек и удобен материјал. Јастучето е на надувување...

100.00 ден
Компресорска пумпа ОТ Професионал

Компресорска пумпа ОТ Професионал

Компресорска пумпа, за помош на пат. Компресорот работи на адаптерот за запалката. Едноставен за кор..

1,700.00 ден
Организер за багажник торба

Организер за багажник торба

Ставете крај на нередот во багажникот ! Организер за багажник, со доволно прегради и простор за уред..

550.00 ден
Држач за одело PREMIUM

Држач за одело PREMIUM

Практичен, многу корисен, и зафаќа мал простор. Држач за одело кој лесно се монтира на наслоните за ..

1,150.00 ден
Delta

Delta

Универзални авто навлаки ДЕЛТА, прилагодливи на скоро сите патнички возила. Навлаките се лесно монта..

1,400.00 ден