ЗАДОЛЖИТЕЛНА ОПРЕМАСпореди продукти (0)


Јаже за влечење (жолто) 10мм 1800кг со кука

Јаже за влечење (жолто) 10мм 1800кг со кука

ШИФРА: 02207Јаже за влечење со дебелина 10мм и моќност на влечење 1,8 тона, со кука. Јажето е со CE ..

370.00 ден

Дигалка за кола ромб 1500кг

Дигалка за кола ромб 1500кг

Шифра 00272Стандардна 1.5 тонска дигалка за возила. Дигалката е со CE сертификат и е безбедна за упо..

1,200.00 ден

Лопата за снег

Лопата за снег

Лопата за снег , со рачка на продолжување. Изработена од квалитетна АБС пластика , со мека и фина ра..

450.00 ден

Сет резервни сијалици H7

Сет резервни сијалици H7

Сет резервни сијалици H7..

200.00 ден

Сообраќаен Сет ЕУРО

Сообраќаен Сет ЕУРО

Сообраќаен сет ЕУРО, по сите ЕУ стандарди, она што навистина ви е потребно во возилото.Содржи:Прва п..

1,300.00 ден

Триаголник

Триаголник

Рефлектирачки триаголник. Задолжителна опрема за сите патнички и товарни возила...

120.00 ден

Триаголник Еуро

Триаголник Еуро

Рефлектирачки триаголник, според сите ЕУ стандарди. Задолжителна опрема за сите патнички и товарни в..

300.00 ден

Флуросцентен елек

Флуросцентен елек

Флуросцентно елече, кој е дел од задолжителната опрема, се користи при застанување на пат. Елечето е..

170.00 ден

Прикажани страните од 1 до 9 од вкупно 9 (1 Страни)