ГАЛАНТЕРИЈА ЗА ТЕЛЕФОНИСпореди продукти (0)


1. Полнач за мобилен со кабел тип Ц 12/24в

1. Полнач за мобилен со кабел тип Ц 12/24в

ШИФРА: 07280USB полнач за во автомобил тип Ц, за  понови типови телефони, на пример GALAXY S8&n..

200.00 ден

2. Полнач за мобилен со кабел микро УСБ 12/24в

2. Полнач за мобилен со кабел микро УСБ 12/24в

ШИФРА: 39272USB полнач за во автомобил микро УСБ  . Полначот е со кабел...

190.00 ден

AUX Кабел

AUX Кабел

AUX кабел за поврзување на телефон со радио, радио со радио, или други уреди...

130.00 ден

USB Micro Полнач со кабел

USB Micro Полнач со кабел

УСБ микро полнач со кабел. Јачина 1а..

230.00 ден

USB Кабел

USB Кабел

USB Кабел за поврзување и полнење на мобилни телефони, и таблети...

130.00 ден

USB Кабел за Android i Iphone

USB Кабел за Android i Iphone

USB Кабел за поврзување и полнење на мобилни телефони, и таблети за Androi и Iphone, на ист влезен п..

170.00 ден

USB Кабел за Iphone 3во1 со магнет

USB Кабел за Iphone 3во1 со магнет

ШИФРА: 09728USB Кабел за поврзување и полнење на мобилни телефони, и таблети за Iphone, 3во1 со магн..

990.00 ден

USB Кабел за почнач за Iphone original

USB Кабел за почнач за Iphone original

USB Кабел за поврзување и полнење на мобилни телефони,IPhone. Кабелот е со врвен квалитет, рамен на ..

780.00 ден

USB Кабел за почнач за Iphone/Ipad

USB Кабел за почнач за Iphone/Ipad

USB Кабел за поврзување и полнење на мобилни телефони,IPhone i Ipad. Кабелот е со врвен квалитет...

350.00 ден

USB кабел најлон микро 1.2мт 2А

USB кабел најлон микро 1.2мт 2А

ШИФРА: 08988Најлонски УСБ Кабел за поврзување и полнење на мобилни телефони, и таблети со микро влез..

200.00 ден

USB Кабел со магнет

USB Кабел со магнет

USB Кабел за поврзување и полнење на мобилни телефони, и таблети, со адаптерче на магнет...

450.00 ден

USB Полнач

USB Полнач

USB полнач за во автомобил. ..

100.00 ден

USB Полнач со 2 порти

USB Полнач со 2 порти

USB полнач за во автомобил. Полначот има 2 излеза за Android i za IOS, и одлична моќ od 2.1A...

200.00 ден

USB Полнач со bluetooth и handsfree

USB Полнач со bluetooth и handsfree

Мултифункционален уред, со кој може да зборувате во возилото (handsfree), да го полните вашиот мобил..

1,100.00 ден

USB Полнач со кабел

USB Полнач со кабел

USB полнач за во автомобил. Полначот  доаѓа со кабел и лед сијаличка...

280.00 ден

Прикажани страните од 1 до 15 од вкупно 38 (3 Страни)