• Заштитна фолија L надворешна 150х70cm

Заштитник за шофершајбна, изработен од ПВЦ водоотпорна пена. Ја заштитува шофершајбната од сонце, снег, смрзнување . Лесно монтажен. Се монтира на надворешната страна на ветробранското стакло.

Димензии: 150х70

Заштитна фолија L надворешна 150х70cm

  • Модел: All Ride
  • Залиха: 1
  • 150.00 ден