• Одмрзнувач на стакла 400мл Мотип

Одмрзнувач на стакло кој веднаш ја одмрзнува третираната површина !

Ги заштитува гумените и пластичните површини и не ја оштетува шофершајбната.

   

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ

Брзо делува и спречува повторно смрзнување.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:

Да се чува подалеку од дофат на деца.


Одмрзнувач на стакла 400мл Мотип

  • Модел: Alfacare
  • Залиха: 5
  • 150.00 ден